Zmiana w CB Richard Ellis

DI
opublikowano: 10-09-2010, 15:28

Marek Kiwak został nowym Szefem Działu Wynajmu Powierzchni Magazynowych w agencji CB Richard Ellis.

Przed dołączeniem do King Sturge pracował od roku 2008 w agencji CB Richard Ellis jako starszy negocjator/doradca ds. nieruchomości w departamencie powierzchni magazynowych, gdzie był odpowiedzialny za przygotowanie strategii marketingowych, wynajem powierzchni magazynowych, zakup i sprzedaż działek oraz doradztwo klientom logistycznym. Poprzednio pracował również dla agencji Jones Lang LaSalle i Emmerson, gdzie zajmował się dużymi projektami magazynowymi na terenie całego kraju.

Marek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie  Warszawskim  oraz ukończył podyplomowe studia w Warszawskiej Szkole Zarządzania - Pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Jako Szef działu Powierzchni Magazynowych firmy King Sturge, Marek będzie odpowiiadał za koordynację strategii marketingowych oraz rozbudowę działu na terenie całej Polski. Marek specjalizuje się w dużych budowanych pod klucz projektach magazynowych oraz kupnie i sprzedaży działek pod ich budowę na terenie całego kraju w kluczowych lokalizacjiach logistycznych i magazynowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Zmiana w CB Richard Ellis