Zmiany w kierownictwie "Ozonu"

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 18-07-2005, 11:32

Nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Ozon" jest Grzegorz Górny, dotychczas związany z "Frondą". Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Rosiaka, który złożył rezygnację - poinformowano PAP w poniedziałek w wydawnictwie Ozon Media.

Nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Ozon" jest Grzegorz Górny, dotychczas związany z "Frondą". Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Rosiaka, który złożył rezygnację - poinformowano PAP w poniedziałek w wydawnictwie Ozon Media.

    Zmienił się także prezes wydawnictwa Ozon Media - Jana Dybczyńskiego zastąpił Michał Jeżewski - także wcześniej związany z "Frondą".

    Zmian w strukturze i strategii wydawnictwa oraz tygodnika "Ozon" dokonało w sobotę Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. O swoich decyzjach poinformowało jednak dopiero w poniedziałek. WZA podjęło także decyzję o dokapitalizowaniu spółki o 3,5 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Zmiany w kierownictwie "Ozonu"