Zmiany w zarządzie i RN KUKE

opublikowano: 04-01-2007, 20:37

4 stycznia 2007 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy KUKE S.A. dokonało zmian w składzie Zarządu i Rady Nadzorczej Korporacji. Akcjonariusze odwołali Annę Pawlak z funkcji członka zarządu.

4 stycznia 2007 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy KUKE S.A. dokonało zmian w składzie Zarządu i Rady Nadzorczej Korporacji. Akcjonariusze odwołali Annę Pawlak z funkcji członka zarządu.

Nowym prezesem KUKE S.A został Piotr Soroczyński, a wiceprezesem - Małgorzata Rutkowska.

NWZA przyjęło rezygnacje z członkostwa w Radzie Nadzorczej Arkadiusza Huzarka, Katarzyny Przewalskiej oraz Adama Płocińskiego. Na ich miejsca powołani zostali: Aleksandra Hanzel, Jacek Zieliński i Artur Smolarek.

Nowy Prezes KUKE S.A. Piotr Soroczyński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Od sierpnia 2006 r. do 3 stycznia 2007 r był Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Finansów. W latach 2000 - 2006 pracował w Banku Ochrony Środowiska na samodzielnym stanowisku ds. analiz i prognoz makroekonomicznych w Departamencie Analiz i Informacji Zarządczej, następnie na stanowisku głównego ekonomisty. W latach 1994 - 2000 był pracownikiem Banku Handlowego w Warszawie w Departamencie Współpracy z Bankami oraz w Zespole Głównego Ekonomisty Banku w Departamencie Planowania Finansowego. Jest autorem artykułów i felietonów propagujących wiedzę o prawidłowościach i aktualnym przebiegu procesów gospodarczych.

DI, PAP

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu