Zmiany w zarządzie sieci Piotr i Paweł

WST
opublikowano: 18-05-2018, 16:28
aktualizacja: 18-05-2018, 16:30

Do końca maja potrwać mają zaplanowane w Grupie Kapitałowej Piotr i Paweł działania optymalizujące i zwiększające efektywności procesów biznesowych. Zmianie ulega przy tym skład zarządu i rady nadzorczej.

Jak poinformowała spółka w komunikacie od 18 maja w skład zarządu GK Piotr i Paweł dołącza  Marek Miętka, który od 1 czerwca obejmie stanowisko prezesa i dyrektora generalnego. W tym dniu Piotr i Paweł Woś, twórcy sieci przejdą z poziomu zarządu do rady nadzorczej.

Marek Miętka
Zobacz więcej

Marek Miętka źródło: Piotr i Paweł

W skład szeroko rozumianego zespołu zarządzającego Grupy Piotr i Paweł wchodzą Robert Krzak, odpowiedzialny za proces M&A i zarządzanie franczyzą, Maciej Stoiński - odpowiadający za handel, marketing i logistykę oraz Jakub Karbowiak – odpowiadający za obszar finansów, jak również trzyosobowy zespół rady nadzorczej - Paweł Bala i Adam Chełchowski oraz Joanna Siempińska. 

Zachowując dotychczasowy rodzinny charakter biznesu, umożliwiający szybkie podejmowanie decyzji, zamierzamy - korzystając z wieloletniego doświadczenia Marka Miętka - w optymalnym stopniu wprowadzić mechanizmy zwiększające efektywność biznesową i przejrzystość procesów - powiedział cytowany w komunikacie Piotr Woś. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Zmiany w zarządzie sieci Piotr i Paweł