Zmodernizuj oczyszczalnię

KA
opublikowano: 17-10-2011, 00:00

Złap kontrakt

Spółka Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi chce odświeżyć instalację do zagęszczania i odwadniania osadów. Zadanie to podzieliła na dwie części. Pierwsza ma polegać na dostosowaniu instalacji nadawy osadu przefermentowanego do systemu sterowania podawania osadu na siedem pras.

Dla przyspieszenia realizacji kontraktu oczyszczalnia dokonała już wstępnego zamówienia napędów oraz zestawów do przebudowy zasuw. Wykonawca w ramach oferty uwzględni ich koszt, a z chwilą podpisania umowy zamówienie zostanie przekazane do realizacji wykonawcy. Druga część prac ma polegać na wykonaniu wspomagania podawania osadu przefermentowanego ze zbiorników na prasy, co wiąże się m.in. z instalacją pomp wyporowych i wykonaniem rozdzielni zasilająco-sterowniczej.

By przystąpić do przetargu, należy wnieść 5 tys. zł wadium. Głównym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena, ale 10 proc. punktów można uzyskać za długość gwarancji. Roboty muszą się zakończyć do 20 grudnia 2011 r.

WAŻNA DATA

27.10

Tego dnia o godz. 11 mija termin składania ofert. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi następnego dnia o godz. 13.

Kontakt:

Krzysztof Olczak (sprawy techniczne) tel.: 42-291 06 18 Jerzy Wereszczyński tel.: 42-640 47 76

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy