Znajdź kontrahenta w Meksyku

Dominika Masajło
06-04-2017, 22:00

Misja handlowa towarzysząca wizycie polskich władz w Meksyku

Przedsiębiorcy MSP zainteresowani ekspansją oraz wejściem na rynek meksykański mogą wziąć udział w misji handlowej, która towarzyszyć będzie oficjalnej wizycie polskich władz w Meksyku.

Misja potrwa od 22 do 26 kwietnia, w jej trakcie odbędzie się Polsko-Meksykańskie Forum Biznesowe oraz spotkania B2B z potencjalnymi kontrahentami. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Bank Zachodni WBK oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Misja skierowana jest w szczególności do producentów mebli specjalistycznych, maszyn i urządzeń rolniczych, łodzi rekreacyjnych, a także nawozów, kosmetyków i farmaceutyków.

Organizatorzy zachęcają również do uczestnictwa w seminarium przygotowującym do wydarzenia, podczas którego zostaną omówione zagadnienia dotyczące współpracy z Meksykiem, w tym m.in. uwarunkowania prawne i polityczne prowadzenia działalności biznesowej, sposoby wsparcia PAIH oraz sposoby promocji na tym rynku.

Seminarium odbędzie się 10 kwietnia. Aby wziąć udział w misji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

WAŻNA DATA

12.04

Do tego dnia została przedłużona rejestracja na udział w misji handlowej do Meksyku.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.paih.gov.pl/pl meksyk@paiz.gov.pl id@bzwbk.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Znajdź kontrahenta w Meksyku