Znajdź kontrahentów w Gruzji

SACH
opublikowano: 27-12-2011, 00:00

Polskie firmy chcące poszerzyć rynki zbytu mogą wziąć udział w misji gospodarczej do Tbilisi.

Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) zaprasza wszystkich przedsiębiorców do wizyty w Gruzji. Misja odbędzie się od 23 do 28 stycznia przyszłego roku. Dla polskich firm to okazja do nawiązania kontaktów i rozmów handlowych z tamtejszymi przedsiębiorcami. W ramach misji odbędzie się Polsko-Gruzińskie Forum Gospodarcze z udziałem przedstawicieli lokalnych firm i administracji. Polacy wezmą też udział w Międzynarodowym Salonie Meblowym oraz Międzynarodowej Wystawie Technologii dotyczącej produktów z takich branż, jak energetyka i inżynieria, urządzenia telekomunikacyjne i informatyczne i sprzęt biurowy. Ze strony KIG polskie firmy otrzymają opiekę organizatorską, pomoc merytoryczną i tłumaczeniową, jak też obsługę logistyczną (bilet lotniczy na trasie Warszawa-Tbilisi w obie strony, transport lokalny i ubezpieczenie). KIG zapewnia także udział w spotkaniach gospodarczych i handlowych oraz rozmowach B2B. Po odjęciu tych kosztów wydatek uczestnictwa w misji jednej osoby to ok. 4,3 tys. zł + VAT (można go zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu).

KONTAKT

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG Stanisław Pohoryło tel.: +48 22 630-97-24 fax: +48 22 630-99-15 e-mail: spohorylo@kig.pl www.kig.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu