Znajdź się w centrum inteligentnego rozwoju

Puls Biznesu, Partnerem sekcji jest Centrum inteligentnego rozwoju
opublikowano: 15-04-2018, 22:00

Laureaci Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016, 2017 i 2018 spotykają się dzisiaj w Lipowej na konferencji „Liderzy Inteligentnego Rozwoju”.

Laureaci Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016, 2017 i 2018 — wyróżnienia zainicjowanego i organizowanego już trzeci raz przez Centrum Inteligentnego Rozwoju — spotykają się dzisiaj w Lipowej na konferencji „Liderzy Inteligentnego Rozwoju”.

Zespół Centrum Inteligentnego Rozwoju.
Zobacz więcej

SPECJALIŚCI:

Zespół Centrum Inteligentnego Rozwoju. Fot. ARC

To właśnie oni, od trzech lat, tworzą także Forum Inteligentnego Rozwoju i wpływają na prestiż i poziom merytoryczny wydarzenia organizowanego przez CIR. Dzięki temu tegoroczna edycja zyskała rangę wydarzenia międzynarodowego (irforum.pl) zaplanowanego na 18-20 października w uzdrowisku termalnym w Polsce — Mieście i Gminie Uniejów.

Centrum od kilku lat promuje mądry rozwój i rozwiązania realizowane w dużej mierze w ramach funduszy unijnych. Dysponuje przy tym nowoczesnymi narzędziami do profesjonalnej budowy i wzmacniania wizerunku reprezentantów biznesu, nauki, samorządu.

— Mamy doświadczenie w budowaniu strategii działań krótkoi długoterminowych, opartych na konkretnych sektorach i współpracy z partnerami. Opracowaliśmy 20 branżowych programów promocji, specjalistyczny program kompleksowego wsparcia biznesowego „od dotacji do komercjalizacji" oraz specjalistyczny program budowania wizerunku „Pomysł znaczy sukces” — wyjaśnia Damian Baran, dyrektor Forum Inteligentnego Rozwoju i współwłaściciel Centrum.

Dlatego organizacja współpracuje z najlepszymi na rynku — liderami innowacji i rozwoju. Ci wyróżniający się na rynku spotkają się także na targach „Uznane Marki” towarzyszących Forum. Targi połączą dwa obszary: Industry 4.0 — nowe rozwiązania technologiczne w dobie czwartej rewolucji przemysłowej oraz tereny inwestycyjne pod inteligentny biznes, a także Premium Selection — produkty luksusowe i marki premium.

Jednym z punktów kulminacyjnych październikowego wydarzenia będzie, podobnie jak w latach poprzednich, Gala Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

— Energiczne działania i nasz doświadczony zespół są gwarantem rzetelnego opisu i wyróżnienia dynamicznie zmieniającej się gospodarki Polski, podmiotów mających na to wpływ oraz trendów stanowiących odpowiedź na zapotrzebowanie rynku — wyjaśnia Jakub Laskowski, dyrektor Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju i współwłaściciel Centrum.

Podczas dzisiejszej konferencji nie zabraknie podsumowań, premier nowych projektów i prezentacji innowacji wyróżnionych nagrodą.

— Pokażemy naszym partnerom kompleksowe rozwiązania dla biznesu, nauki i administracji publicznej. Centrum Inteligentnego Rozwoju to organizacja dająca efektywne rozwiązania i narzędzia do budowania marki, pozyskiwania rynku i wzrostu wartości w przedsiębiorstwa i instytucjach — podsumowuje Mateusz Duszyk, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży w CIR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Puls Biznesu, Partnerem sekcji jest Centrum inteligentnego rozwoju

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy