Znamy już wszystkich kandydatów do tytułu "guru"

DI
20-10-2009, 07:04

Dziękujemy za wszystkie rekomendacje. Głosowanie rozpocznie się w środę. Oto ostatnie dwa zgłoszenia. W sumie otrzymaliśmy ich 18.

MJ proponuje Jacka Maliszewskiego, głównego ekonomistę Alpha Financial Services:

Jego matematyczno-statystyczne podejście do rynku, wzmocnione przez wieloletnie doświadczenie, czyni pisane przez niego komentarze i analizy wyjątkowymi jak na polskie warunki. Nie tylko ja, ale wielu moich znajomych z uwagą śledzi wypowiedzi pana Maliszewskiego w telewizji, prasie i internecie, a jego blog jest jednym z najlepszych w Polsce. Ponadprzeciętne zdolności analityczne oraz siła, logika i ekspresja wypowiedzi (...) sprawiają, że bez wątpienia należy mu się miano guru. To właśnie pan Maliszewski jako pierwszy rok temu zwrócił inwestorom uwagę na rosnące zagrożenie problemem opcji.

InvestorGPW02 zgłasza kandydaturę Mariusza Błachuta z Noble TFI:

Jego wnikliwe komentarze pozwalają poruszać się po zakrętach rynku kapitałowego. Rynek szczególnie ceni sobie jego krótkie, acz dosadne komentarze w CNBC TV. Najlepiej zapytać jego klientów: wszyscy cenią jego profesjonalizm i zaangażowanie w pracę.

Szczegóły akcji na stronie guru.pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Znamy już wszystkich kandydatów do tytułu "guru"