Zobacz, na który bank najczęściej napadają

DI
opublikowano: 07-09-2009, 10:30

Najczęściej okradanym bankiem w stolicy jest Millennium - wyliczyła poniedziałkowa „Gazeta Wyborcza”. Jak się okazuje, w  tym roku było już 5 napadów na oddziały tego banku, ostatni w czwartek. W ub.r. było 6 napadów na stołeczne oddziały Millennium.

Z czego wynika popularność banku wśród rabusiów? „To prawo serii – cytuje policjantów „GW”. – Udało się raz, to ktoś wychodzi z założenia, że ten bank jest najsłabiej zabezpieczony. Ale takich małych, źle chronionych oddziałów jak w Millennium jest sporo także w innych bankach”.
Efekt? Od początku roku w stolicy było już 16 napadów. Prowadzą je nie przestępcy profesjonaliści, lecz działający w pojedynkę lub parami żółtodzioby. Dowodzi tego przypadek, jak w styczniu miał miejsce na Ursynowie. Niezidentyfikowany mężczyzna obrał za cel rabunku placówkę GE Money, która nie miała... okienka kasowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Banki / Zobacz, na który bank najczęściej napadają