Żony naprowadziły na trop afery hazardowej

PAP
opublikowano: 09-02-2010, 14:15

Żony hazardzistów z Neapolu, uzależnionych od automatów do gry stojących w barach, doprowadziły do ujawnienia wielkiego procederu nielegalnego hazardu - poinformowały we wtorek włoskie media. Zarzuty zostały postawione 15 właścicielom lokali.

Wszystko zaczęło się od skargi złożonej na policji przez zorganizowaną grupę kobiet z Neapolu. Podzieliły się one z funkcjonariuszami swym zaniepokojeniem tym, że ich mężowie spędzają mnóstwo czasu w barach grając na automatach. To zaś naprowadziło policjantów na ślad wielkiego oszustwa.

Odkryli oni dziesiątki automatów do gry, między innymi w wideo-pokera, które nie miały żadnych certyfikatów i wbrew przepisom nie były podłączone do sieci Monopolu Państwa. Urządzenia działały całkowicie nielegalnie i nie płacono od nich żadnych podatków.

Właściciele barów, w których znaleziono automaty, odpowiedzą za nielegalną instalację i używanie automatów do gier hazardowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Kariera / Żony naprowadziły na trop afery hazardowej