Zrobimy wszystko, by być tu za rok

Bogdan Tychowski
01-03-2004, 00:00

Uczestnicy szczecińskiej gali nie zamierzają spocząć na laurach. Stawiają na rozwój.

Andrzej Lebdowicz wiceprezes Berti

W rankingu, choć w tym roku na dalszej pozycji, jesteśmy już dwukrotnie i mam nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku. Co do planów — poza rozwojem sieci, czyli uruchomieniem sklepów w Warszawie i Wrocławiu oraz kilku mniejszych ośrodkach, chcemy rozpocząć budowę ośrodka odnowy biologicznej w Świnoujściu. Mamy także nadzieję na większą aktywność poza granicami kraju.

Paweł Zieliński prezes MWiK w Szczecinie

24 pozycja w tak znanym już rankingu zachęca do dalszej, aktywnej działalności. Gratuluję pomysłu. Spotkamy się za rok, marzymy o pierwszej dziesiątce.

Bogumił Rogowski dyrektor ESSVE Poland

Jako prezes Business Centre Club w Szczecinie składam wyrazy uznania dla gazety. Na klubowych spotkaniach dyskutujemy o Gazelach Biznesu i samej gazecie, która jak żadna inna trafia do nas, przedsiębiorców. Tak trzymajcie. Co do firmy, kolejny rok ma przynieść przede wszystkim wzrost sprzedaży naszych materiałów budowlanych. Nie ukrywam, że staramy się mocniej wejść do Łotwy czy Estonii. Pukamy do Białorusi i Ukrainy.

Andrzej Galicki prezes Galaxu

Od dziś jestem stałym czytelnikiem waszej gazety. To ogromne pole doświadczeń, a ranking Gazele Biznesu zachęca do jeszcze większej działalności. Jesteśmy na etapie budowy ośrodka zdrowia i kilku małych hal sportowych. Czynimy starania o pozyskanie kilku nieruchomości w pasie nadmorskim, by w przyszłości postawić tam własne ośrodki wczasowe.

Jacek Jekiel prezes Elit Drzwi

Stawiamy na wyrób dobrej klasy i taki sprzedajemy. Rynek szczeciński nie jest najszczęśliwszy, chociaż muszę przyznać, że z roku na rok idzie ku lepszemu. Czy boję się Unii Europejskiej? Skądże. Jesteś dobry, zostaniesz zauważony. To samo mogę powiedzieć o „Pulsie Biznesu” i wspaniałym rankingu. Mam nadzieję, że i moja firma zostanie niebawem uhonorowana tytułem najbardziej dynamicznej na Pomorzu Zachodnim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bogdan Tychowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Zrobimy wszystko, by być tu za rok