Zrzutka.pl zebrała 150 mln zł

AR
opublikowano: 25-11-2019, 17:35

Użytkownicy dopisali. Zrzutka.pl, portal socialfundingowy, w ostatnie cztery miesiące zwiększył łączną kwotę zebranych pieniędzy o połowę - informuje spółka.

Zgromadzenie pierwszych 100 mln zł za pośrednictwem platformy finansowania społecznościowego (użytkownicy mogą organizować tam zrzutki na dowolne cele), zajęło użytkownikom zrzutka.pl blisko 5 lat - udało się to w lipcu tego roku. Od tamtej pory kwota rośnie w rekordowym tempie - w cztery miesiące zwiększała się o 50 mln zł. 

Tomasz Chołast, współzałożyciel firmy zrzutka.pl.
Zobacz więcej

Tomasz Chołast, współzałożyciel firmy zrzutka.pl. Fot. ARC

– To zaskoczyło nawet nas – mówi Tomasz Chołast, współzałożyciel firmy zrzutka.pl.

Dodaje, że przez ostatni rok w spółce zaszło wiele zmian, które mogły się przyczynić do wzrostu popularności platformy. 

– W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wprowadziliśmy wiele zmian i nowości, w tym m.in. otrzymaliśmy zezwolenie na działanie w charakterze krajowej instytucji płatniczej wydane przez KNF, uruchomiliśmy płatności cykliczne, ułatwiliśmy prowadzenie i promowanie zrzutek przy wykorzystaniu kanałów w mediach społecznych, zaprezentowaliśmy nową wersję aplikacji mobilnej  – wyjaśnia Tomasz Chołast.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu