ZTS Ząbkowice: Stopa redukcji w transzy drobnych inwestorów 89,93%

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 10-02-2005, 17:25

Spółka ZTS Ząbkowice dokonanała przydziału 1.800.000 Akcji na okaziciela Serii C z czego 1.300.000 akcji w transzy Dużych Inwestorów oraz 500.000 akcji w transzy Małych Inwestorów, które zostały zaoferowane w ramach Publicznej Oferty.

Spółka ZTS Ząbkowice dokonanała przydziału 1.800.000 Akcji na okaziciela Serii C z czego 1.300.000 akcji w transzy Dużych Inwestorów oraz 500.000 akcji w transzy Małych Inwestorów, które zostały zaoferowane w ramach Publicznej Oferty.

Stopa redukcji w transzy Małych Inwestorów wyniosła 89,93%. Z kolei stopa redukcji w transzy Dużych Inwestorów w przypadku osób, które nie zostały objęte Wstępnym Przydziałem wyniosła 100%.

„Tak znacząca redukcja zapisów na akcje zarówno w transzy inwestorów instytucjonalnych jak i w transzy inwestorów indywidualnych jest wyrazem zaufania do spółki. Jest to także dobry prognostyk dla planowanego jeszcze w lutym debiutu praw do akcji (PDA) naszej firmy na GPW” - stwierdził Prezes Lenartowski.

Dodał, że atutami spółki są przede wszystkim: pozycja jednego z wiodących krajowych producentów wyrobów foliowych (7% udział w rynku), rozpoznawalna w branży chemicznej marka przedsiębiorstwa oraz przewaga konkurencyjna w postaci zaplecza laboratoryjnego, zapewniającego serwis technologiczny każdemu odbiorcy

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane