Czytasz dzięki

Zwycięstwo drużyny menedżerów

DCZ
opublikowano: 02-04-2012, 00:00

GMC

Zakończyła się XII edycja krajowa konkursu Global Management Challenge Poland — największej na świecie symulacji biznesowej, w której menedżerowie i studenci przyjmują role zarządów wirtualnych firm.

Uczestnicy podejmują strategiczne decyzje z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Kryterium decydującym o miejscu w konkursie jest cena akcji osiągnięta na wirtualnej giełdzie. Organizatorem polskich edycji jest firma Bigram.

W finale krajowym wystartowało osiem zespołów z 648 drużyn zakwalifikowanych do udziału w tej edycji konkursu. Zwyciężył zespół Misja GMC utworzony przez pracowników Telekomunikacji Polskiej.

Wyniki ogłoszono podczas gali na sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych. Zwycięzcy będą reprezentowali Polskę w finale światowym, który odbędzie się 18-19 kwietnia w Kijowie. Więcej informacji na stronie www.gmcpoland.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy