Zych: Nie dostałem oficjalnej propozycji objęcia urzędu marszałka

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 25-10-2005, 11:08

Józef Zych (PSL) powiedział we wtorek PAP, że nie otrzymał żadnej oficjalnej propozycji objęcia urzędu marszałka Sejmu. PAP dowiedziała się nieoficjalnie ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii, że kandydatem, którego PiS poprze na marszałka Sejmu, będzie Zych.

Józef Zych (PSL) powiedział we wtorek PAP, że nie otrzymał żadnej oficjalnej propozycji objęcia urzędu marszałka Sejmu. PAP dowiedziała się nieoficjalnie ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii, że kandydatem, którego PiS poprze na marszałka Sejmu, będzie Zych.

"Jestem zaskoczony tymi informacjami, ale mogę zapewnić, że nie było żadnych rozmów i konsultacji ze mną w tej sprawie" - powiedział Zych.

Pytany, czy jeśli pojawi się propozycja objęcia funkcji marszałka, to zgodzi się na to, Zych powiedział, że są to przedwczesne rozważania, bo najpierw propozycja musi się pojawić, a potem muszą ją poprzeć inne kluby. Jak jednak dodał, może się tylko cieszyć, jeśli jakiś klub poprze jego kandydaturę na to stanowisko.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane