Zynga odcina się od hazardu

TR
opublikowano: 26-07-2013, 09:53

Zynga, amerykański producent gier przeglądarkowych niezwykle popularnych na platformach mobilnych, ogłosił, że nie zamierza tworzyć gier, które wymagają korzystania z prawdziwych pieniędzy – informuje portal Business Insider.

Tym samym kalifornijska spółka odcina się od plotek dotyczących wzbogacenia przez firmę oferty o platformę do internetowego hazardu. Inwestorzy Zyngi na powstanie takowej właśnie liczyli.

Zobacz więcej

Zynga, amerykański producent gier przeglądarkowych niezwykle popularnych na platformach mobilnych, ogłosił, że nie zamierza tworzyć gier, które wymagają korzystania z prawdziwych pieniędzy (Fot. Bloomberg)

Sieć spekulowała, że w nadchodzącej przyszłości Zynga zaoferuje „pay-to-play” rozwiązanie, wymagające od graczy płacenia za korzystanie z serwisów. Tak się jednak nie stanie. Zamiast tego, w siedzibie spółki w San Francisco, opowiedziano się za kontynuacją prac nad darmowymi grami. Głownem źródłem dochodów będą, tak jak dotychczas, umieszczane w grach reklamy i sprzedaż w nich wirtualnych przedmiotów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu