Zyski na horyzoncie (materiał partnera)

Materiał partnera
aktualizacja: 30-05-2017, 14:51

Zarabiaj na nowatorskiej inwestycji w jacht w ramach programu YachtvestmentTM

Firma Dobre Jachty oferuje autorski program inwestycyjny YachtvestmentTM będący efektywnym sposobem zarabiania na czarterach komfortowych katamaranów Lagoon. Program YachtvestmentTM łączy przyjemność posiadania własnego jachtu z wymiernymi korzyściami płynącymi z rynku czarterowego i polega na zakupie przez inwestora katamaranu, a następnie przekazaniu go w zarządzanie agencji czarterowej (firmie The Yachting Club) na co najmniej 5 lat. Po tym czasie katamaran, który charakteryzuje się niskim spadkiem wartości w czasie (w przeciwieństwie do samochodów czy jachtów jednokadłubowych), zostaje sprzedany. Rentowność inwestycji jest zależna od modelu katamaranu oraz wybranego akwenu i wynosi nawet do 12% zysku każdego roku.

 

Każdy szczegół programu zaplanowany jest pod kątem wygody inwestora i specyfiki rynku. Dobre Jachty przy współpracy z The Yachting Club biorą na siebie wszelkie formalności, utrzymanie jachtu oraz organizację i sprzedaż czarterów podczas całego cyklu inwestycyjnego.

Katamarany działające w ramach programu YachtvestmentTM są dostępne do czarterów w sezonie letnim w Chorwacji - stała baza to nowoczesna Marina Mandalina w Szybeniku, gdzie dysponujemy największą polską flotą katamaranów Lagoon. W okresie zimowym (od listopada do marca) jachty stacjonują w marinie Le Phare Bleu na karaibskiej Grenadzie. Wyspa stanowiąca część archipelagu Wysp Zawietrznych uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w tym rejonie, a wyjątkowa lokalizacja sprawia, że cieszy się ona ogromną popularnością wśród żeglarzy z całego świata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Zyski na horyzoncie (materiał partnera)