o turnieju

Szanowni miłośnicy golfa,

„Puls Biznesu” jako marka mająca ogromne doświadczenie w organizacji najwyższej jakości wydarzeń dla świata biznesu podjął się trudnego, ale ogromnie pasjonującego wyzwania – stworzenia wyjątkowego turnieju golfowego, który zapewni rywalizację na najwyższym poziomie. Sprawi, że dzień na polu będzie niezapomnianym wydarzeniem sportowym i towarzyskim, a dla świata biznesu i ludzi golfa nabierze wymiaru wielkiego święta. Umożliwi również nawiązanie kontaktów biznesowych bądź nowych znajomości, a wszystko w pełnej soczystej zieleni i niecodziennych emocji atmosferze pola golfowego w podwarszawskich Sobieniach.

Na polach golfowych całej Polski poznaliśmy wyłącznie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi, których pasją jest sport. Nie mamy więc wątpliwości, że spędzenie wspólnie dnia będzie dla nas wszystkich przyjemnością i znakomitą zabawą. Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Państwa do sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie i wspólnej zabawy w pierwszej edycji turnieju PB Golf Cup, organizowanego przez trzy prestiżowe marki: Mastercard, Santander Bank Polska i dziennik „Puls Biznesu”.

Zapewniamy:

  • bogate pakiety startowe
  • ciekawe i wartościowe golfowe oraz pozagolfowe nagrody
  • rodzinną i przyjazną atmosferę – zapraszamy na pole z osobami towarzyszącymi
  • piknik golfowy w formule open (dla zawodników)
  • trochę niecodziennych niespodzianek za indywidualne osiągnięcia
  • konkurs puttowania podczas pikniku w emocjonującej formule pucharowej z bardzo cennymi nagrodami – gwarantujemy niezapomniane emocje
  • punkt fittingowy znanych marek podczas turnieju i pikniku
  • akademie golfa dla osób towarzyszących, by w przyszłorocznym turnieju mogli zagrać razem z nami
  • sprawną organizację i znakomitą atmosferę

Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia w Sobieniach 15 czerwca.

Zapisy zakończone! Bilety na nasz turniej rozeszły się bardzo szybko, ale wpisując się na listę rezerwową masz jeszcze szansę na udział w turnieju

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

BOGATA PULA NAGRÓD

BOGATA PULA NAGRÓD

Nagrodami głównymi w każdej z sześciu kategorii turnieju będą topowe torby turniejowe Epic Flash Staff firmy Callaway. Zobacz, co jeszcze można wygrać w zakładce NAGRODY.

ATRAKCYJNE PAKIETY STARTOWE

ATRAKCYJNE PAKIETY STARTOWE

Zapewniamy czapkę Callaway Liquid Metal uszytą z tkaniny z filtrem UV, zestaw markowych piłek golfowych Callaway z najnowszej edycji ERC Soft, miesięczną prenumeratę dziennika "Puls Biznesu" w wersji cyfrowej oraz lunchbox.

RODZINNY PIKNIK GOLFOWY

RODZINNY PIKNIK GOLFOWY

Po zakończeniu zawodów, w oczekiwaniu na ceremonię wręczenia nagród, zapraszamy na catering w formie grilla, profesjonalne sesje fittingowe prowadzone przez specjalistów firmy Callaway oraz konkurs puttowania.

KONKURS HOLE-IN-ONE

AKADEMIA GOLFA

Osoby towarzyszące zawodnikom będą miały możliwość wzięcia udziału w Akademii Golfa z atrakcyjnymi nagrodami prowadzonej przez trenerów Sobienie Golf Academy.

program

harmonogram turnieju

07:30 – 8:30 rejestracja, rozdanie pakietów startowych
08:30 odprawa przed turniejem
09:00 rozpoczęcie turnieju (shot gun)
11:00 Akademia Golfa
14:00 zakończenie turnieju
14:00 piknik golfowy z lunchem w formie grilla (cena udziału nie obejmuje napojów alkoholowych)
14:30 konkurs dla uczestników turnieju „best putt”
16:00 rozdanie nagród
Harmonogram
nagrody
Warunki udziału
warunki udziału

Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału w turnieju PB Cup 2019 jest wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się poniżej oraz dokonanie wpłaty za udział w ciągu 3 dni roboczych od rejestracji. W przypadku braku płatności we wskazanym czasie - rezerwacja miejsca w turnieju zostanie anulowana. Koszt udziału w turnieju – 200 zł brutto dla posiadaczy aktualnej karty członkowskiej klubu golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club, 300 zł brutto dla pozostałych uczestników. Opłata obejmuje Green fee, pakiet startowy i lunch w formie grilla (cena uczestnictwa nie obejmuje napojów alkoholowych).

Turniej jest przeznaczony dla osób pow. 18 roku życia. Pozostałe warunki udziału w turnieju można znaleźć w >>REGULAMINIE<<

partnerzy
Partner Strategiczny: Logo mastercard
Partner Strategiczny: Logo Santander
Partner: Logo Callaway
Partner: Logo Sobienie
Patron medialny: Logo Golf Channel
Patron medialny: Logo Golf & Roll
Patron medialny: Logo Top Golf
Patron medialny: Logo Golf Guru
kontakt

W razie jakichkolwiek pytań związanych z PB Cup, prosimy o kontakt:

Marketing Manager
Witold Mianowski
tel. 22 333 98 27, 605 820 136
e-mail: w.mianowski@pb.pl
Organizator
Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa
Kontakt
lista rezerwowa

Szanowni golfiści,

nasz turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy i pula dostępnych miejsc wyczerpała się bardzo szybko. Ale to wcale nie znaczy, że nie macie szans na udział w tegorocznym PB Cup! Chcielibyśmy 15 czerwca w Sobieniach spotkać się z Wami wszystkimi. Dlatego uruchomiliśmy listę rezerwową - jeżeli któryś z zarejestrowanych uczestników zrezygnuje z udziału, na jego miejsce wpiszemy osobę z listy rezerwowej. Jeżeli zależy Wam na udziale - dopiszcie się do listy jak najszybciej. O kolejności przyjęcia zawodnika do turnieju z listy rezerwowej decyduje bowiem kolejność zgłoszeń. O przyjęciu na turniej powiadomimy "rezerwowego" zawodnika mailowo lub telefonicznie.

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.