W 2014 roku po raz pierwszy opublikowaliśmy ranking „e-Gazel Biznesu”, w którym nagradzamy najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.

[czytaj dalej...] ZGŁOŚ FIRMĘ DO RANKINGU

W 2014 roku po raz pierwszy opublikowaliśmy ranking „e-Gazel Biznesu”, w którym nagradzamy najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.

[czytaj dalej...] ZGŁOŚ FIRMĘ DO RANKINGU

 O Partnerach

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa. Przetwarzamy transakcje realizowane przez ponad 2,3 miliardy kart płatniczych, w 150 walutach, w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że wszelkie czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy, czy zarządzaniem finansami są łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.

 W 2007 roku Mastercard wprowadził na polski rynek karty płatnicze w technologii zbliżeniowej, które dzisiaj są praktycznie standardem: ponad 77% kart płatniczych w portfelach Polaków to karty, którymi możemy szybko i wygodnie płacić zbliżeniowo. Już dwie na trzy transakcje w Polsce, realizowane kartami Mastercard, to transakcje zbliżeniowe. Od trzech lat w Polsce jest dostępna globalna platforma płatności Masterpass, która umożliwia wygodne i bezpieczne płatności w e-commerce i m-commerce. Rozwiązanie udostępnia obecnie ćwierć miliona akceptantów w 24 krajach w Europie i na świecie.

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego i ważną częścią krajowej gospodarki. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza stale rozwijanej ofercie, innowacyjnym produktom oraz nowoczesnemu modelowi organizacji i wykorzystaniu potencjału transformacji cyfrowej.

Stale doskonaląc swoje usługi, PKO Bank Polski odpowiada na zróżnicowane potrzeby wszystkich grup klientów. Nowoczesna technologia, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy ścisła współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez bank usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość, a on sam zwinnie przekształca się w firmę technologiczną z licencją bankową – PKO Bank Przyszłości.

PKO Bank Polski od ponad stu lat towarzyszy Polakom w codziennym życiu, rozumie ich potrzeby, wspiera krajowe firmy i samorządy, co bezpośrednio wpływa na wzrost gospodarczy kraju i jakość życia społecznego. W swoich działaniach kieruje się zasadą odpowiedzialności społecznej a jego marka – w kraju i zagranicą – niezmiennie kojarzona jest z zaufaniem i bezpieczeństwem.

Poczta Polska to lider na polskim rynku  listowym i paczkowym. Gęsta sieć placówek w całym kraju, prawie 30 tysięcy kurierów i listonoszy to atuty, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług, ich terminowość i bezpieczeństwo powierzanych przesyłek. Poczta Polska dzięki elastycznej ofercie, systemowi monitoringu i powiadamiania o przesyłkach jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych operatorów logistycznych w Polsce. Poza doręczaniem paczek i listów,  oferuje także szeroki wachlarz  usług dla eCommerce,  w zakresie marketingu bezpośredniego, usługi bankowe, ubezpieczeniowe,  sprzedaż wysyłkową oraz logistykę gotówki. 

PayU to wiodący dostawca usług płatności internetowych na szybko rozwijających się rynkach. Realizując wizję opartą na tworzeniu świata bez granic finansowych, firma jest także jednym z największych inwestorów w przestrzeni fintech na świecie, z inwestycjami o łącznej wartości ponad 1 miliarda dolarów.

PayU oferuje międzynarodowe rozwiązania płatnicze, które pozwalają na kompleksową obsługę zagranicznych rynków e-commerce. Integracja z systemem PayU gwarantuje dostęp do lokalnych metod płatności w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej, które wraz z kartami płatniczymi zapewniają całościowe pokrycie danego rynku. Dla firm, które myślą o rozwijaniu sprzedaży transgranicznej na wielu rynkach powstał PayU Hub, czyli globalne rozwiązanie płatności online, dzięki któremu wykonując integrację z jednym API można przyjmować płatności w krajach na całym świecie.

Organizator

Puls Biznesu

Partnerzy

MasterCard PKO BP Poczta Polska PayU