Zaloguj się

e-Gazele Biznesu 2021 - ranking

Poznaj najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy w Polsce

O partnerach

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybsza światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa. Przetwarzamy transakcje realizowane przez ponad 2,3 miliardy kart płatniczych, w 150 walutach, w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, ze wszelkie czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy, czy zarządzaniem finansami są łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.

W 2007 roku Mastercard wprowadził na polski rynek karty płatnicze w technologii zbliżeniowej, które dzisiaj są praktycznie standardem: ponad 77% kart płatniczych w portfelach Polaków to karty, którymi możemy szybko i wygodnie płacić zbliżeniowo. Już dwie na trzy transakcje w Polsce, realizowane kartami Mastercard, to transakcje zbliżeniowe. Od trzech lat w Polsce jest dostępna globalna platforma płatności Masterpass, która umożliwia wygodne i bezpieczne płatności w e-commerce i m-commerce. Rozwiązanie udostępnia obecnie ćwierć miliona akceptantów w 24 krajach w Europie i na świecie.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, jednej z największych międzynarodowych sieci kurierskich w Europie. Firma dostarcza najwyższej jakości usługi nadawcom i odbiorcom paczek, a także dąży do neutralności doręczeń względem środowiska.

DPD Polska posiada 61 oddziałów w całym kraju i współpracuje z 8100 kurierami. Do dyspozycji klientów jest również ponad 5 tys. punktów DPD Pickup oraz możliwość zarządzania doręczeniem na portalu mojapaczka.dpd.com.pl

PayU to wiodący dostawca usług płatności internetowych na szybko rozwijających się rynkach. Realizując wizje opartą na tworzeniu świata bez granic finansowych, firma jest także jednym z największych inwestorów w przestrzeni fintech na świecie, z inwestycjami o łącznej wartości ponad 1 miliarda dolarów.

PayU oferuje międzynarodowe rozwiązania płatnicze, które pozwalają na kompleksową obsługę zagranicznych rynków e-commerce. Integracja z systemem PayU gwarantuje dostęp do lokalnych metod płatności w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej, które wraz z kartami płatniczymi zapewniają całościowe pokrycie danego rynku. Dla firm, które myślą o rozwijaniu sprzedaży transgranicznej na wielu rynkach, powstał PayU Hub, czyli globalne rozwiązanie płatności online, dzięki któremu wykonując integrację z jednym API można przyjmować płatności w krajach na całym świecie.

Partnerzy

Organizator

Puls Biznesu

Partnerzy

Patron

Kontakt

Masz pytanie dotyczące rankingu?
Chętnie na nie odpowiemy!
  • Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
  • ul. Kijowska 1
  • 03-738 Warszawa