Zaloguj się
Autor
rankingu:
Coface

Gazele Biznesu 2022

Poznaj najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy w Polsce

Gazele Biznesu 2022

wróć do rankingu ⮌
#
LANTRE PREMIUM RESELLER Sp. z o.o.
icon_location
Warszawa, mazowieckie
Lantre to sklep dla miłośników marki Apple, którzy poszukują wysokiej jakości produktów do codziennych zadań. Od początku zależało nam, by Klienci mogli cieszyć się sprzętem Apple od razu, bez oczekiwania 6 czy 8 tygodni na wymarzony lub potrzebny do pracy komputer. Dlatego oferujemy szeroki wybór sprzętu dostępnego od ręki, także w tych najbardziej rozbudowanych konfiguracjach (CTO). Ponadto Klienci znajdą u nas bogatą ofertę akcesoriów oraz skorzystają z usług dodatkowych, takich jak system ochrony i przedłużonej gwarancji, ubezpieczenia oraz różne formy finansowania zakupów (kredyty konsumenckie i dla firm). Jesteśmy Autoryzowanym sprzedawcą Apple.

O FIRMIE

Produkty Apple sprzedajemy od 2016 roku i od tego czasu sukcesywnie zyskujemy zaufanie klientów. Stawiamy głównie na rozwój biznesu w obszarze online (sklep internetowy), ale w 2022 roku poszerzyliśmy działalność, otwierając pierwszy salon stacjonarny w warszawskiej Fabryce Norblina. Dynamiczny rozwój sprzedaży obserwujemy od ponad 2 lat, ale to bieżący rok jest szczególnie ważny dla firmy. Poza uruchomieniem pierwszego salonu, otrzymaliśmy także status Autoryzowanego Sprzedawcy Apple, wdrożyliśmy nową platformę sprzedaży Magento Commerce, a także dołączyliśmy do grona największych e-commerców w Polsce jako członek Izby Gospodarki Elektronicznej. Nasze wyniki oraz działania podjęte w ostatnich miesiącach zostały dostrzeżone prze Kapitułę Konkursu „E-commerce Polska Awards 2022”, w którym otrzymaliśmy nominację w kategorii "Best adaptation to new digital reality B2C". Mogliśmy cieszyć się także z indywidualnych sukcesów, ponieważ członek Zarządu Lantre, Łukasz Piech, otrzymał nagrodę dla najlepszego „Dyrektora E-commerce Roku 2022” w kategorii TECH/RTV/AGD, w prestiżowym konkursie organizowanym przez e-Izbę.
1
mln użytkowników – Tyle osób odwiedziło nasz sklep online w 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że w bieżącym roku podwoimy ten wynik.
20
tysięcy – Tylu zadowolonych klientów mieliśmy w 2021 roku. Obecnie ta liczba jest o 50% większa.
quote_img
icon-quote
„Naszym długofalowym celem jest stać się najpopularniejszym i posiadającym najszerszą ofertę dostawcą sprzętu Apple w Polsce. Już teraz, ze względu na dostępność od ręki modeli we wszystkich rozbudowanych konfiguracjach, jesteśmy chętnie wybierani przez profesjonalistów z różnych branż. Staramy się kreować unikalne doświadczenia konsumenckie, dlatego stale rozwijamy platformę sprzedażową oraz inwestujemy w dział obsługi klienta. Przy tym dbamy o zachowanie naszych wartości, jakimi są praca zespołowa i przyjazna atmosfera w firmie. Jestem przekonany, że dzięki takiemu podejściu pozostaniemy na ścieżce dużych wzrostów sprzedaży, jakie obserwujemy w ostatnich latach.”
- Artur Drzewiecki, Prezes Zarządu Lantre Premium Reseller Sp. z o.o.

Dane

edycja * miejsce miejsce w
województwie
przychody (pln) wzrost
przychodów
zatrudnienie
2022 1 - 1 90 096 474,14 2 119,40% 5
2021 - - - 18 913 239,19 - -
2020 - - - 4 251 032,76 - -
* Dane finansowe i zatrudnienie dotyczą roku poprzedniego w stosunku do edycji rankingu Gazele Biznesu, np. pozycja PRZYCHODY przy edycji 2020 to przychody osiągnięte przez firmę w 2019 roku
ZOBACZ RANKING

Partnerzy

Organizator

Puls Biznesu

Autor rankingu

Coface

Partner

Orlen

Kontakt

Masz pytanie dotyczące rankingu?
Chętnie na nie odpowiemy!
Chcesz wypromować swoją firmę na stronie gazele.pl?
Skontaktuj się z nami!