Polisy należności w wersji mobilnej

Klienci Coface mają mobilny dostęp do najważniejszych funkcji platformy Cofanet

Coface dla swoich klientów ubezpieczających należności i korzystających z platformy Cofanet, służącej do zarządzania online umowami ubezpieczenia należności, wprowadził do oferty aplikację mobilną CofaMove, która umożliwia dostęp o każdej porze i w każdym miejscu do najważniejszych funkcji platformy Cofanet.

Aplikacja będzie dostępna na Apple App Store oraz Google Play Store. Dzięki niej ubezpieczeni przedsiębiorcy mogą zdalnie zarządzać swoją umową ubezpieczeniową za pomocą smartfona.

Aplikacja umożliwia wyszukiwanie nowych kontrahentów, dostęp do informacji o firmach z całego świata oraz do oceny wiarygodności kredytowej kontrahentów. Przedsiębiorcy za jej pośrednictwem mogą także monitorować poziom ochrony ubezpieczeniowej oraz wnioskować o limity i opinie kredytowe.

Do końca roku planowane jest rozszerzenie zakresu dostępnych funkcji. Dla użytkowników platformy Cofanet korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Polisy należności w wersji mobilnej