Trigon TFI zmienił nazwę

opublikowano: 27-03-2019, 07:19

Lartiq TFI - to nowa nazwa Trigon TFI, towarzystwa, którego reputacja została nadwątlona przy okazji afery GetBacku.

"Lartiq TFI to połączenie innowacyjności i doświadczenia, odpowiedzialności i nowatorskiego myślenia o inwestycjach. Naszą misją jest budowanie wiarygodności i zaufania na rynku finansowym w oparciu o sprawdzone mechanizmy inwestycyjne.
Naszym priorytetem jest transparentność i zapewnienie bezpieczeństwa inwestorów oraz rozwijanie nowych, efektywnych produktów" - to część opisu misji Lartiq TFI, towarzystwa, które do niedawna znane było pod nazwą Trigon TFI.

Ryszard Czerwiński, prezes Lartiq TFI
Zobacz więcej

Ryszard Czerwiński, prezes Lartiq TFI Piotr Waniorek, Forum

- Wierzymy, że Lartiq TFI to nowe otwarcie w naszej działalności, nowe wyzwania i motywacja do nowych sukcesów - mówi Grzegorz Pietrucha, dyrektor sprzedaży towarzystwa, cytowany przez Analizy Online.

W październiku ubiegłego roku doszło do zmian w zarządzie TFI - Ryszard Czerwiński został prezesem, zastępując Marka Jurasia. Z zarządem pożegnał się tez Paweł Burzyński.

Aktywa TFI spadły do 1,4 mld zł z 4,1 mld zł, notowanych na koniec 2017 r. Przyczyną był odpływ pieniędzy po wybuchu afery GetBacku, firmy windykacyjnej, z którą współpracował Trigon.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu