JEREMIE dla pomorskiego

opublikowano: 20-09-2012, 00:00

Malbork zaprasza na szkolenie

25 września w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Malborku odbędzie się spotkanie z przedsiębiorcami zainteresowanymi tematem pożyczek i reporęczeń w ramach inicjatywy JEREMIE jako instrumentu wsparcia mikro- i małych firm działających na terenie województwa pomorskiego. Spotkanie informacyjne poprowadzą przedstawiciele m.in. Banku Gospodarstwa Krajowego, Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego i Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie jest bezpłatne, wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszenie — formularz dostępny na stronie internetowej www.swp.malbork.pl należy wysłać najpóźniej do 21 września.

To pierwsze z cyklu spotkań informacyjnych dotyczących pozadotacyjnych instrumentów inżynierii finansowej. Za jego realizację odpowiadają Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich i Sieć Informacyjna Funduszy Europejskich „Pomorskie w Unii”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu