Po godzinach

Aneta Królak
opublikowano: 18-10-2000, 00:00

Po godzinachStanisław Apoznański

Zarządzany przez niego Budopol Wrocław, spółka zależna Mostostalu Export, podpisał umowę ze Spółdzielnią Mieszkaniową Wrocław-Południe. Przedmiotem kontraktu jest wybudowanie zespołu mieszkalno-usługowego na wrocławskim osiedlu Gaj-Południe. Wartość umowy wynosi 21,4 mln zł.

Jan Sidorowicz

Jerzy Loch

W najbliższych dniach Skarb Państwa zwoła walne zgromadzenia w spółkach portfelowych VII NFI, w którym funkcję prezesa pełnią jednocześnie Jan Sidorowicz i Jerzy Loch. Będzie to próba przejęcia kontroli nad majątkiem funduszu, w którym od końca września działają dwie rady nadzorcze i dwa zarządy. W radach nadzorczych tych firm zasiadają głównie osoby reprezentujące firmę zarządzającą BRE Private Equity, więc wybrane przez nie zarządy nie są skłonne do akceptowania poleceń władz funduszu wybranych przez Skarb Państwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Po godzinach