2,75 proc. na lokacie lidera

opublikowano: 30-09-2018, 22:00

Toyota Bank wprowadził do oferty promocyjną lokatę 6-miesięczną z oprocentowaniem w wysokości 2,75 proc. w skali roku.

Taka stawka pozwoliła wskoczyć na pozycję lidera zestawienia lokat na ten okres (dane Bankier.pl). Depozyt złożyć mogą jednak tylko osoby, które nie posiadały konta lub lokaty w Toyota Banku w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r. To dość częsty wymóg w przypadku najlepiej oprocentowanych lokat.

Założyć można 5 lokat, ale dzielenie oszczędności nie ma praktycznego sensu, zwłaszcza że maksymalna wartość depozytu, który będzie promocyjnie oprocentowany, to 30 tys. zł. Wniosek o otwarcie lokaty należy złożyć na stronie internetowej banku. Trzeba ponadto wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku, co skutkować będzie otrzymywaniem e-mailów i sms-ów.

Standardowa lokata w Toyota Banku ma oprocentowanie w wysokości 1,7 proc. Dostępna jest dla wszystkich klientów. Lokata trzymiesięczna przyniesie 1,5 proc. odsetek, roczna 1,9 proc. odsetek, a dwuletnia 2,4 proc. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane