45 lat na spłatę

Anna Leder
opublikowano: 14-12-2004, 00:00

MultiBank wydłużył czas spłaty kredytów hipotecznych w ramach Planów Finansowych do 45 lat. To obecnie najdłuższy okres kredytowania na polskim rynku. Dotychczas prym w długości spłaty kredytu hipotecznego wiódł bank Millennium. Pozwalał na zwrot należności w ciągu 35 lat.

Nowa propozycja MultiBanku skierowana jest do osób młodych, które wydłużając okres kredytowania mogą znacznie obniżyć wartość miesięcznych rat. Nie wszyscy jednak mogą skorzystać z oferty. Suma wieku i okresu kredytowania przynajmniej jednego kredytobiorcy nie może przekroczyć 65 lat, a dochód nie może być niższy niż połowa łącznych dochodów wszystkich osób ubiegających się o kredyt. Wiek najstarszego kredytobiorcy i okres kredytowania nie mogą być wyższe niż 75 lat. Dla kredytobiorców dysponujących minimum 30-procentowym wkładem własnym, suma wieku najmłodszego wnioskodawcy i okresu kredytowania nie może przekroczyć 70 lat.

Plany Finansowe MultiBanku dostępne są w 3 wariantach — MultiPlan, MultiPlan Walutowy i WWJ. Z kredytu mogą skorzystać posiadacze MultiPlanów Walutowych oraz MultiPlanów złotowych z mechanizmem bilansowania depozytów z kredytami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Leder

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / 45 lat na spłatę