Czytasz dzięki

4Mobility szuka 10 mln zł

opublikowano: 18-09-2017, 22:00

Od dzisiaj do 28 września trwają zapisy inwestorów indywidualnych na akcje notowanej na NewConnect spółki 4Mobility.

Zajmuje się ona udostępnianiem samochodów użytkownikom prywatnym i firmom, w zamian za opłaty uiszczane na podstawie czasu korzystania z pojazdu oraz przejechanego dystansu. Samochody, tak jak rowery miejskie, pożycza się i oddaje w specjalnych punktach. Spółka chce obecnie sprzedać 400 tys. akcji nowej emisji. Cena maksymalna, po jakiej mogą zapisywać się inwestorzy indywidualni, to 25 zł.

Oznacza to, że spółka liczy na pozyskanie 10 mln zł. Rzeczywista cena po jakiej będą sprzedawane akcje zostanie jednak ustalona w procesie book buildingu wśród instytucji, który zaplanowano na 26-29 września. Nowe akcje będą stanowić prawie 19 proc. w podwyższonym kapitale. Pieniądze z emisji mają być przeznaczone na poszerzenie skali działalności. 4Mobility zakłada m.in. poszerzenie floty o auta elektryczne.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane