ABC internacjonalizacji

Dominika Masajło
opublikowano: 09-05-2017, 22:00

Jak znaleźć partnerów i rozwijać biznes na rynkach międzynarodowych — to nazwa warsztatów, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Centrum Konferencyjnym Targowa w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się podczas konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle”. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Orange Polska, Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Udział w wydarzeniu mogą wziąć m.in. start-upowcy, małe i średnie firmy, a także przedstawiciele instytucji naukowych i administracji publicznej. Celem konferencji jest stworzenie ogólnopolskiego forum dyskusji, wymiany najlepszych praktyk oraz strategicznego planowania w odniesieniu do skutecznego tworzenia badań i rozwoju w polskim przemyśle. Ponadto eksperci poruszą zagadnienia dotyczące efektywnej komunikacji i rozpowszechniania wyników badań oraz budowania marki B+R w kraju i za granicą.

WAŻNA DATA: 17.05 Tego dnia odbędą się warsztaty zatytułowane „Jak znaleźć partnerów i rozwijać biznes na rynkach międzynarodowych”.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.strategiebplusr.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane