Agora uruchomiła sieć Roxy FM

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-10-2005, 12:08

Agora uruchomiła w weekend w pięciu miastach Polski swoją nową sieć radiową - Roxy FM. Zastąpiła ona rozgłośnie sieci Blue FM, a w Poznaniu Rock Radio Wielkopolska - poinformowała PAP w poniedziałek rzeczniczka Agory Beata Kruczek.

Agora uruchomiła w weekend w pięciu miastach Polski swoją nową sieć radiową - Roxy FM. Zastąpiła ona rozgłośnie sieci Blue FM, a w Poznaniu Rock Radio Wielkopolska - poinformowała PAP w poniedziałek rzeczniczka Agory Beata Kruczek.

    Nowe stacje ruszyły w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, na Śląsku i w Bydgoszczy. Wkrótce planowane jest uruchomienie stacji w Warszawie.

    Jak poinformowała Kruczek, Roxy FM jest radiem o profilu lifestylowym z muzyka głównie rockową; jest skierowane do młodego odbiorcy (20-35 lat) z dużych aglomeracji. Dodała, że chodzi o ludzi dobrze sytuowanych, ambitnych, ciekawych świata, ceniących rzeczy w dobrym gatunku.

    Agora zapowiada, że polem szczególnego zainteresowania Roxy FM będzie szeroko rozumiana kultura. Rozgłośnia zamierza uczestniczyć w najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, regionalnych i ogólnopolskich i intensywnie je wspierać.

    Zespołowi Roxy FM szefuje Marek Osada, który przez kilka ostatnich miesięcy pełnił funkcję dyrektora programowego Blue FM i jednocześnie kierował pracami nad formułą nowego Radia Roxy FM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane