Aleksander Kwaśniewski jest gotów złożyć zeznania przed prokuratorem

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 08-03-2005, 19:33

Prezydent Aleksander Kwaśniewski jest gotów złożyć zeznania przed prokuratorami, którzy się zajmują sprawami, będącymi w kręgu zainteresowania komisji śledczej ds. PKN Orlen.

Prezydent Aleksander Kwaśniewski jest gotów złożyć zeznania przed prokuratorami, którzy się zajmują sprawami, będącymi w kręgu zainteresowania komisji śledczej ds. PKN Orlen.

    "Poproszę prokuratora generalnego o tego rodzaju możliwość, o tego rodzaju spotkanie" - powiedział prezydent we wtorek w Faktach TVN. Podkreślił, że nosi się z tym zamiarem i uczyni to w ciągu najbliższych dni.

    Kwaśniewski uzasadniał, że chodzi o to aby sprawa miała "ręce i nogi". Według niego, umożliwi to zeznawanie w prokuraturze, "gdzie ja mogę odpowiadać na materiały, które mi są udostępnione, znane, gdzie nie jestem zaskakiwany pytaniami zza węgła, czy ja znam pana +iksińskiego+, z którym jestem na zdjęciu z 1998 roku".

    Jak dodał, chce by te zeznania były również dostępne komisji. "Wystąpię z taką inicjatywą" - zaznaczył

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Aleksander Kwaśniewski jest gotów złożyć zeznania przed prokuratorem