Algorytm pomoże znaleźć pracę

  • Marta Bellon
opublikowano: 15-12-2015, 22:00

50 tys. - tylu zarejestrowanych użytkowników ma obecnie serwis isivi.pl.

Fundusz Inovo.vc zainwestował ponad milion złotych w isivi.pl — portal pracy dla młodych z ofertami dopasowanymi do kandydatów. Isivi.pl bazuje na inteligentnym algorytmie, który łączy profil kandydata z ofertami pracy odpowiadającymi jego kwalifikacjom, umiejętnościom i preferencjom zawodowym. Jan Radzikowski, szef isivi.pl, zapewnia, że zastosowanie algorytmu przynosi korzyści obu stronom procesu rekrutacji. Kandydaci skracają czas poszukiwania najlepszych ofert pracy, a rekruterzy otrzymują aplikacje spełniające ich wymagania. W ten sposób skraca się czas potrzebny na zatrudnienie najlepszego kandydata i zwiększa efektywność rekrutacji. Konrad Słoniewski, jeden z założycieli serwisu, dodaje, że w ten sposób twórcy odchodzą od wizji portali pracy, które przypominają słupy ogłoszeniowe.

— Platforma isivi.pl ma nie tylko prezentować oferty. Ma także pomóc użytkownikom rozwijać się w określonym kierunku, wybierać odpowiednie ścieżki zawodowe, rozpoznawać i wykorzystywać możliwości — mówi Słoniewski. W portfelu funduszu Inovo.vc są już m.in.: Sotrender, MyLed, Sugester, FunFotos, Booksy, Kekemeke, Gamfi i Brand24. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu