Amerykanie wybrali topowych pracodawców

ŁO, time.com
opublikowano: 15-12-2014, 14:16

Amerykański portal Glassdoor opublikował ranking najlepszych miejsc do pracy w USA. Google wyprzedza firmę konsultingową i producenta karmy.

Najnowszy ranking amerykańskich pracodawców powstał w oparciu o oceny wystawiane przez pracowników, które zebrane zostały w okresie od listopada 2013 r. do listopada tego roku. Lista zawiera tylko takie firmy, które zatrudniają ponad tysiąc osób.  

Wejście do siedziby Google w Mountain View
Wejście do siedziby Google w Mountain View
Bloomberg

Google pozostaje pracodawcą marzeń. Magazyn „Time” podaje, że internetowy gigant zdobył pierwsze miejsce także w brytyjskiej wersji rankingu. Na drugim miejscu uplasowała się firma konsultingowa Bain & Company, a trzecie zajęła firma Nestle Purina, która produkuje głównie karmy dla zwierząt.

Do pierwszej 10 rankingu nie załapali się m.in. się portal Facebook (13 miejsce), producent gadżetów Apple (22) i gigant odzieży sportowej Nike (25).  

Glassdoor jest amerykańskim portalem, na którym pracownicy mogą umieszczać anonimowe oceny i recenzje swoich pracodawców.  

Amerykanie wybrali topowych pracodawców

1. Google 4,5

2. Bain & Company 4,4

3. Nestle Purina 4,4

4. F5 Networks 4,3

5. BCG - Boston Consulting Group 4,3

6. Chevron 4,2

7. HEB Grocery Company 4,2

8. In-N-Out Burgers 4,2

9. McKinsey&Company 4,2

10. Mayo Clinic 4,2

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, time.com

Polecane