Amrest planuje inwestycje na Ukrainie

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 29-11-2005, 20:18

Amrest chce do końca 2006 roku otworzyć dwie restauracje na Ukrainie - poinformowała spółka w komunikacie. Pierwsza z nich, pod marką Pizza Hut, zostanie otwarta na przełomie kwietnia i maja 2006 roku.

Amrest chce do końca 2006 roku otworzyć dwie restauracje na Ukrainie - poinformowała spółka w komunikacie. Pierwsza z nich, pod marką Pizza Hut, zostanie otwarta na przełomie kwietnia i maja 2006 roku.

    "Otwarcie pierwszej restauracji pod marką Pizza Hut planowane jest w Kijowie na przełomie kwietnia i maja 2006 roku. Do końca 2006 spółka planuje otworzyć na tym rynku łącznie dwie restauracje" - napisano w komunikacie.

    W grudniu planowane jest utworzenie w Kijowie nowej spółki zależnej Amrestu, której zadaniem będzie nadzorowanie inwestycji grupy i prowadzenie działalności restauracyjnej na Ukrainie.

    Otwarcie restauracji jest uzależnione od podpisania umowy z franczyzodawcą marki Pizza Hut - firmą YUM! Brands Inc.

    Prowadzący sieć restauracji Pizza Hut i KFC AmRest działa obecnie w Polsce i Czechach.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane