Art New Media

Ewa Bęczkowska
12-10-2001, 00:00

Art New Media

WGalerii Art New Media w Warszawie do 20 października będzie trwała wystawa prac malarskich Anny Gosiewskiej-Bimer. W swoim malarstwie nie posługuje się ona z góry założonym schematem, ma ono charakter emocjonalny. Niecierpliwość, spokój, rozdrażnienie i roztargnienie towarzyszące w danym momencie artystce zostawiają wyraźne ślady. Oszczędna gama kolorystyczna nie odbiera pracom energii i witalności. Na obrazach Anny Gosiewskiej-Bimer często pojawia się twarz i postać ludzka zanurzona w odrealnionej przestrzeni. Obrazy są do kupienia w galerii w cenie od 5 do 7 tys. zł.

Artystka ukończyła Wydział Grafiki warszawskiej ASP. W swoim dorobku ma szereg wystaw w kraju i za granicą, między innymi wystawy indywidualne w Thanet House Gallery w Londynie, La Petite Galerie, Place de Furstenberg w Paryżu, Dominik Rostworowski Gallery w Krakowie oraz zbiorowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Art New Media