Astor buduje markę

KA
opublikowano: 23-09-2009, 00:00

Zasilacze obiektowe i przemienniki częstotliwości to pierwsze produkty marki Astraada. Będzie ich przybywać.

Zasilacze obiektowe i przemienniki częstotliwości to pierwsze produkty marki Astraada. Będzie ich przybywać.

Specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej krakowska spółka Astor wprowadziła do oferty pierwsze produkty oznaczane własną marką Astraada.

— Wprowadzamy ją, by wypełnić rynkową lukę między tanimi, niewiarygodnymi technicznie produktami, a ofertą z wyższej półki. Chcemy dostarczać produkty za cenę, która dobrze odzwierciedla ich funkcjonalność i sprawdzoną jakość — mówi Stefan Życzkowski, prezes Astor.

Pierwsze produkty nowej marki to zasilacze obiektowe Astraada Power, przeznaczone do zastosowań przemysłowych, i przemienniki częstotliwości Astraada Drive — o wielu zastosowaniach, jednocześnie nowa kategoria w ofercie Astor. Klienci będą mogli wraz z przemiennikami zaopatrzyć się w filtry, akcesoria i oprogramowanie narzędziowe.

Z czasem oferta ma być coraz szersza. Nie jest jeszcze przesądzone, czy Astraada będzie marka wyłącznie sprzętową, czy będzie nią również oznaczane oprogramowanie.

— Na pewno nie będziemy produkowali własnego oprogramowania. Są jednak rozwiązania, które można budować z klocków software’owych innych producentów — informuje Stefan Życzkowski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Astor buduje markę