Aurec Home łączy nowoczesność z historią

Materiał partnera
opublikowano: 2024-08-28 10:15

Warszawski deweloper oferuje przestronne, starannie wykończone wnętrza, duże balkony, komfortową przestrzeń wspólną i industrialny design z historycznymi elementami dawnej fabryki Ursus wkomponowanymi w zabudowę mieszkaniową, a wszystko to – w przyjaznej dla klientów cenie. To tylko niektóre atuty osiedla Fabrica Ursus.

Posłuchaj
Speaker icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl
Subskrypcja

Lokale o wysokim standardzie stanowią pożądane miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i odrobinę luksusu na co dzień. Aurec Home, w myśl europejskiego trendu architektonicznego, podjął się rewitalizacji zabytkowych fragmentów ścian historycznej fabryki Ursus, by uczynić z nich industrialne osiedle mieszkaniowe dla koneserów dobrego stylu. Trzeba pamiętać, że zadbano o każdy szczegół z przeszłości, piękne wejście do hali przemysłowej, zachowane napisy i części metalowe. Oznacza to że ceny mieszkań w Fabrica Ursus będą rosły znacznie szybciej niż na innych osiedlach, co wynika z długoletnich obserwacji.

Największym atutem osiedla Fabrica Ursus jest jego wysublimowany klimat. Budynki dawnej fabryki zostaną wkomponowane w nowoczesną zabudowę, do której prowadzi wejście przez imponujące patio w odrestaurowanej hali przemysłowej. Część A z historycznymi elementami fabryki Ursus, czyli dawna brama i hala fabryczna, zapewnią mieszkańcom bliskość usług, restauracji i doznań kulturalnych oraz pozwolą na co dzień doświadczać niepowtarzalnej atmosfery kultowego miejsca.

Aurec Home w inwestycji Fabrica Ursus stworzył mieszkania z niepowtarzalnym klimatem i z sufitami na wysokości 280 cm – to aż o 15-20 cm więcej niż ich tradycyjna wysokość. Sufity w niestandardowych wysokościach oznaczają więcej światła w lokalu i lepszą cyrkulację powietrza, co przekłada się na jakość życia.

Wypoczynek w miejskiej dżungli na własnym balkonie to prawdziwy rarytas, szczególnie jeśli balkon jest duży. W inwestycji Fabrica Ursus lokale wyposażone są w duże balkony: w wybranych mieszkaniach o powierzchni aż 16 m kw., co pozwala lokatorom na aranżację przestrzeni prawie jak w przydomowym ogródku.

– Ceny mieszkań o podwyższonym standardzie są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak np. metraż czy piętro. W Aurec Home mamy szereg różnych ciekawych cen dla potencjalnych właścicieli. Dzięki własnym źródłom finansowania możemy zaproponować nabywcom wybrane lokale w wysokim standardzie już od 13 tys. zł za metr kwadratowy – opowiada Agata Zambrzycka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Wszystkie inwestycje dewelopera łączą rozwiązania ekologiczne, strefy aktywności fizycznej i miejsca przeznaczone do integracji mieszkańców. Warto też wspomnieć, że oprócz mieszkań w Fabrica Ursus dobrze sprzedają się też lokale w należącej do portfolio dewelopera Dzielnicy Lawendy w Miasteczku Jutrzenki. W przygotowaniu są nowe, „kwiatowe” dzielnice oraz inwestycja My Forest – osiedle z własnym lasem.

Grażyna Herich