Austriacy szukają odbiorców w Polsce

SACH
opublikowano: 21-05-2012, 00:00

Wydział Handlowy Ambasady Austrii zaprosił firmy z tego kraju do zaprezentowania się na specjalnym stoisku grupowym podczas XVI Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2012. Wydarzenie odbędzie się od 29 maja do 1 czerwca w Kielcach.

Wszystkie szukają w Polsce bezpośrednich odbiorców swoich produktów. Jednocześnie wydział zaprasza polskich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy. Będzie to okazja do rozmów biznesowych i znalezienia nowych zagranicznych kontrahentów.

Międzynarodowe targi Plastpol to jedna z największych imprez branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Są na nich prezentowane m.in. maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne i komponenty. W ubiegłym roku imprezę odwiedziło 17 tysięcy specjalistów i przedsiębiorców z branży.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu