Czytasz dzięki

Avon Polska po 1,5 roku zmienia szefa

  • DI
opublikowano: 09-09-2020, 10:05

Agnieszka Isa została dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska. Zastąpiła Annę Jakubowski, które pełniła tą funkcję od kwietnia ubiegłego roku.

Agnieszka Isa
Zobacz więcej

Agnieszka Isa Avon

Agnieszka Isa będzie odpowiedzialna za rozwój marki i nowych kanałów sprzedaży oraz wprowadzanie strategii marketingu na polskim rynku. Ma ponad 23-letnie doświadczenie zawodowe, a od 19 lat jest związana z Avon, gdzie zajmowała stanowiska kierownicze w działach marketingu, zarówno na rynkach wschodzących, jak i rozwiniętych.

- Polska to bardzo ważny rynek dla Avon i jesteśmy podekscytowani faktem, że będzie on kierowany przez tak doświadczonego menedżera jak Agnieszka. Nasz biznes cyfrowy jest jednym z kluczowych obszarów, na którym chcemy się skupić. Wierzę, że wiedza Agnieszki pomoże Avon Cosmetics Polska podążać w tym kierunku i zapewni najlepsze wsparcie dla Konsultantek, które są sercem naszej firmy – powiedział Goran Petrovic, dyrektor zarządzający Avon CEE.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane