Czytasz dzięki

Awanse w Colliers

opublikowano: 29-07-2014, 00:00

Kadry

DAWID WĄTORSKI awansował na stanowisko starszego specjalisty w dziale powierzchni biurowych w Colliers. Z firmą jest związany od 2012 r. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

JAKUB PARYS został specjalistą w tym samym dziale. W Colliers pracuje od 2012 r. Jest absolwentem SGH w Warszawie, gdzie studiował finanse i rachunkowość. Ukończył także studia z dziedziny wyceny nieruchomości na Politechnice Świętokrzyskiej.

ŁUKASZ PAŃCZYK awansował na specjalistę w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie studiował geodezję i kartografię oraz wycenę nieruchomości.

KAROL OKSZTULSKI zajął to samo stanowisko w dziale zarządzania projektami budowlanymi. Ukończył finanse i rachunkowość w Warszawskiej SGH oraz podyplomowe studia Real Estate Professional w Solvay Brussels School w Warszawie.

DARIUSZ KARASZEWSKI został specjalistą w dziale wycen i doradztwa. W Colliers pracuje od 2011 r. Studiował zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami oraz podyplomowo wycenę nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Polecane