Azjatycka szansa dla budowlanki

Polskie firmy mogą się promować na specjalnym stoisku podczas międzynarodowych targów w Teszkencie.

Pod koniec lutego w stolicy Uzbekistanu rozpocznie się jedno z największych w Azji Centralnej wydarzeń sektora budowlanego — XIV międzynarodowe targi „UzBuild 2013’’.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Taszkencie organizuje podczas imprezy stoisko informacyjne, na którym bezpłatnie będą promowane polskie firmy. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w targach mogą uczestniczyć w przedsięwzięciu bezpośrednio lub przesłać na adres WPHI materiałyreklamowe.

W przypadku pierwszej opcji — warto mieć na uwadze, że na stoisku mogą być prezentowane tylko materiały reklamowe firm, a nie np. produkowane wyroby. Konieczne jest też uzyskanie wizy uzbekistańskiej. Jeśli firma zdecyduje się tylko na przesłanie materiałów — powinny one być w językurosyjskim lub angielskim (ulotki, katalogi itp.) w wersji drukowanej lub na nośnikach elektronicznych.

Wszystkie zostaną zaprezentowane na stoisku, a po zakończeniu targów — podczas innych imprez, w których uczestniczy WPHI. Warto pamiętać, że okres niezbędny na dostarczenie przesyłki z Polski do Uzbekistanu to nawet miesiąc, zatem warto się pośpieszyć.

28.01

Do tego dnia można się zgłaszać do udziału w targach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Anna Awdiejewa Departament Promocji Gospodarczej PARP tel.: +22 432-71-95 e-mail: anna_awdiejewa@ parp.gov.pl

Adres do wysyłki: Ambasada RP w Taszkencie, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji, Mahatma Gandi 1 tup. dom 4, Taszkent 100000, Uzbekistan. Z okazji targów WPHI wyda też katalog polskich firm sektora budowlanego i meblarsko-drzewnego. Chcesz się w nim znaleźć? Skorzystaj z kontaktu, który podajemy obok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Azjatycka szansa dla budowlanki