Aztec chce przejmować

KZ
opublikowano: 25-11-2010, 10:26

Zarząd Aztec International podpisał list intencyjny w sprawie przejęcia dwóch dystrybutorów akcesoriów budowlanych z Niemiec i Wielkiej Brytanii.

- Analizujemy dwie firmy -  jedną z Wielkiej Brytanii, a drugą z Niemiec. Obie firmy to dystrybutorzy akcesoriów budowlanych. Łączne przychody tych podmiotów za 2010 r. wyniosą kilka milionów złotych. Przejęcie tych spółek jest zbieżne z przyjętą przez nas strategią. Na tym etapie nie możemy podać szczegółów transakcji, ale myślę, że w ciągu dwóch miesięcy będziemy mogli podać więcej informacji – mówi Marek Ciulis, prezes Aztec International.

Marek Ciulis, prezes Aztec
Marek Ciulis, prezes Aztec
None
None

Spółka specjalizuje się w produkcji malowanych proszkowo wkrętów i nitów, podkładek, kołnierzy uszczelniających oraz systemów mocujących przeznaczonych głównie do aplikacji dachowych, a także montażu paneli ściennych i fasadowych, uszczelnień przejść i wyjść rurowych.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane