Bank przeszkoli MSP

opublikowano: 22-03-2018, 22:00

PKO BP rozpoczął drugą edycję bezpłatnych szkoleń dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Główny temat nowego cyklu to „Firma w ekspansji”. Warsztaty podzielone są na trzy części tematyczne, a prowadzą je specjaliści, m.in. od komunikacji, marketingu internetowego i prawa. Przedsiębiorcy dowiedzą się od nich np., jak zwiększyć konkurencyjność firmy w zmieniającym się otoczeniu. Zaprezentowane zostaną m.in. nowe regulacje prawne związane z przetwarzaniem danych osobowych, a także rozwiązania marketingowe dla firm.

Będzie też okazja do indywidualnych rozmów z ekspertami na temat leasingu i faktoringu, ubezpieczeń, ekspansji zagranicznej czy też bankowych produktów finansowych. Spotkania odbędą się w 11 miastach: Elblągu, Grudziądzu, Wieliczce, Krośnie, Świdnicy, Nysie, Zielonej Górze, Stargardzie, Chełmie, Siedlcach i Radomiu. Cykl zakończy się 10 maja. Szczegóły programu można znaleźć na stronie internetowej banku. W pierwszej edycji wzięło udział 470 firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu