Bez kantów może być darmowe

Piotr Gozdowski
opublikowano: 30-09-2014, 00:00

Finanse osobiste

BOŚ po tym, jak w sierpniu podniósł opłatę za flagowe Konto bez Kantów, teraz dał możliwość ich całkowitego uniknięcia. Nowi posiadacze będą zwolnieni z opłaty za prowadzenie (10 zł miesięcznie), jeśli przeleją co najmniej 1 tys. zł miesięcznie, a za wydaną do konta kartę debetową nie zapłacą 20 zł miesięcznie po dokonaniu odpowiedniej liczby transakcji. BOŚ doszlusował tym samym do większości konkurentów, oferujących darmowe konta. Nie zapłacimy też za przelewy, polecenia, zlecenia i wypłaty w bankomatach.

Bonusem jest lokata oprocentowana 4 proc. w skali roku, którą każdy nowy posiadacz konta może założyć w ciągu 14 dni. Niestety, lokatę można założyć na takich warunkach tylko na miesiąc, a górny limit wpłaty to 15 tys. zł, co oznacza, że maksymalny dochód brutto wyniesie 50 zł.

Aktywni klienci mogą liczyć na premię, jeśli często posługują się kartą lub wykonują przelewy czy zlecają polecanie zapłaty. Premia zostanie także naliczona, jeśli skorzystamy z pożyczki w koncie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Gozdowski

Polecane