Bezpieczny transport intermodalny

MIB
opublikowano: 15-03-2012, 00:00

PCC INTERMODAL

PCC Intermodal, operator transportu intermodalnego, uzyskał Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy w zakresie „Bezpieczeństwo i Ochrona” — AEOS. Przyznanie (przez Izbę Celną w Gdyni) certyfikatu jest potwierdzeniembezpieczeństwa i wysokiej jakości usług realizowanych przez spółkę.

W ramach procesu certyfikacji trzeba spełnić wiele rygorystycznych wymagań, m.in. poprawić organizację wewnętrznych procedur bezpieczeństwa o zabezpieczenie dostępu do systemów operacyjnych, a także fizyczną ochronę biur i terminali. Certyfikat AEOS to atut w kontaktach z organami celnymi i partnerami biznesowymi.

Upraszcza wiele skomplikowanych procedur między firmami a administracją celną. Jest uznawany jest we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Dotychczas w Polsce certyfikat AEOS uzyskało tylko 12 przedsiębiorstw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane