Bezpłatna misja do Dubaju

SACH
opublikowano: 26-01-2012, 00:00

Przedsiębiorcy z Polski wschodniej mogą zdobyć kontrahentów podczas wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) zaprasza przedsiębiorców z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego do zgłaszania się na Dubaj Annual Investment Meeting 2012. To największe wydarzenie inwestycyjne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA). Targi będą trwały od 1 do 3 maja.

W wyjeździe może uczestniczyć maksymalnie 20 przedstawicieli firm z Polski wschodniej (jeden na przedsiębiorstwo). Będą oni mieli zapewnione przeloty, noclegi, materiały informacyjne, powierzchnię wystawienniczą i stoisko. Koszty pokryje Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej. Dofinansowanie nie uwzględnia wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy.

Udział w wyjeździe mogą wziąć przedsiębiorcy reprezentujący m.in. sektor jachtowy (producenci jachtów motorowych), samochodowy (wyłącznie producenci samochodów sportowych), lotniczy (producenciczęści do samolotów i silników lub producenci małych samolotów), spożywczy (producenci słodyczy, przetworów owocowych, dżemów, konfitur itp.) oraz sektor ceramiki i wyrobów artystycznych.

Oferta skierowana jest także do przedsiębiorców ze specjalnych stref ekonomicznych i właścicieli ośrodków turystyczno-rekreacyjnych, którzy mają oferty inwestycyjne związane m.in. z rozbudową i przekształceniem na cele turystyczne istniejących obiektów lub terenów inwestycyjnych. Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem powinni złożyć wnioski do siedziby PAIIZ osobiście lub przesłać pocztą.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegółów dotyczących wyjazdu do Dubaju udziela: Leszek Kołodziejczyk Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych ul. Bagatela 12 00-585 Warszawa tel.: +48 22 334 99 50 leszek.kolodziejczyk@paiz. gov.pl

31.I

Tego dnia o godz. 17 mija termin nadsyłania zgłoszeń

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu