BGŻ w poszukiwaniu start-upów

opublikowano: 17-01-2018, 22:00

Bank BGŻ BNP Paribas nawiąże współpracę z młodymi przedsiębiorcami oferującymi rozwiązania łączące świat motoryzacji i finansów.

— Chętnie spotkamy się ze start-upami, które mogą nas wesprzeć m.in. w prezentowaniu oferty kredytowej online na podstawie zmiennych oraz pomogą klientom wybrać nowe auto online i kupić je przy pomocy różnych form finansowania. Liczymy też na propozycje dotyczące rynku samochodów używanych — tłumaczy Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający pionu sprzedaży automotive w Banku BGŻ BNP Paribas.

Jego zdaniem, chodzi głównie o połączenie sprzedaży aut online z możliwością ich zakupu za jednym kliknięciem w dogodnym miejscu na atrakcyjnych warunkach finansowych. Wybrane przez bank firmy będą współpracować z nim w ramach pilotażu, podczas którego proponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku.

Najlepsze pomysły mają szansę na wdrożenie. Zgłaszać się można do 22 stycznia na adres: startupy@bgzbnpparibas.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane