Czytasz dzięki

Biznes i technologie - informacje z rynku (1.07.2014)

opublikowano: 30-06-2015, 22:00

INTEGRATED SOLUTIONS

Pomorski park buduje sieć

Dostawa sprzętu sieciowego wraz z instalacją, konfiguracją i serwisem gwarancyjnym to zakres prac, które w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia wykona Integrated Solutions, należący do Grupy Kapitałowej Orange Polska. Wartość kontraktu przekracza 2,1 mln zł brutto.

APN PROMISE

ARiMR postawił na Microsoft

Za prawie 42 mln zł brutto spółka APN Promise będzie świadczyła usługi wsparcia technicznego Microsoft Software Assurance i dostarczy licencje oprogramowania Microsoftu dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. O zlecenie starały się także firmy Hewlett Packard Polska i Comparex.

COMARCH

Uniqa TU usprawnia rejestrację szkód

Telefon, e-mail, SMS i czat – te formy komunikacji obejmuje zintegrowana aplikacja do obsługi klientów w contact center, którą wdrożono w Uniqa Towarzystwie Ubezpieczeń. W rozwiązaniu firmy Comarch jedną z najważniejszych funkcji jest rejestracja i obsługa szkód przez telefon.

ADVACOM, KOMBIT PLUS

Medyczna uczelnia inwestuje w IT

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu chce wyposażyć swoje dwie serwerownie i uzbroić się w sprzęt IT. Urządzenia dostarczą spółki Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom i Kombit Plus. Łączna wartość kontraktu to prawie 2,3 mln zł brutto.

DECSOFT

Oprogramowanie dla urzędników

Spółka Decsoft rozbuduje licencje na oprogramowanie IBM w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców (UdSC). Wartość umowy to ponad 1,3 mln zł netto. W przetargu uczestniczyły także firmy Matic, Newind i Sygnity.

ATENDE

Wojskowi nie żałują pieniędzy na IT

Budowa i wdrożenie centrum danych, ośrodków przetwarzania i archiwizacji danych są przedmiotem umowy, którą Atende podpisało z Resortowym Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi. Jest to instytucja podległa Ministerstwu Obrony Narodowej. Integrator dostarczy klientowi platformy wirtualizacji, a także sprzęt i oprogramowanie do archiwum dokumentów elektronicznych wraz z usługami dostosowania pomieszczeń, instalacji, wdrożenia, serwisu i szkolenia. Atende ma się uporać z zadaniem do końca 2016 r. Wartość kontraktu to 66,4 mln zł brutto. © Ⓟ

Stać cię na więcej
Newsletter autorski Mirosława Konkela
ZAPISZ MNIE
×
Stać cię na więcej
autor: Mirosław Konkel
Wysyłany raz w tygodniu
Mirosław Konkel
Jesteś lepszy, niż ci się wydaje, ale nie tak dobry, jak mógłbyś być. Zapisz się na newsletter - znajdź inspiracje i odpowiedzi na ważne pytania.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane