Czytasz dzięki

Bliska współpraca

WK
opublikowano: 26-05-2014, 00:00

PODKARPACKIE

1 Tytuł Filara Gospodarki zobowiązuje do… działania na rzecz państwa i społeczności lokalnych, godnego reprezentowania kraju za granicą oraz do dzielenia się doświadczeniami z młodymi Polakami.

2 Jako przedsiębiorca od lokalnego samorządu oczekuję… większej i otwartej współpracy z biznesem, między innymi życzliwości dla polskich firm. Życzliwość ta ma jednak dotyczyć tylko tych firm, które mają konkurencyjną ofertę i rzetelnie płacą podatki na rzecz państwa i samorządów lokalnych.

3 Za 10 lat nasze regiony… będą dysponowały infrastrukturą jak w krajach wysoko rozwiniętych. Podobnie jak tam wzrośnie liczba regionów prowadzonych przez ludzi, którzy odnieśli sukces również w biznesie i pracę dla regionu będą traktowali jako pewnego rodzaju misję. Mam nadzieję, że regiony wypracują skuteczną koncepcję przyciągania turystów, bo turystyka to koło zamachowe rozwoju regionów. Marzy mi się również, by w każdym regionie znajdowały siedzibę bardzo duże polskie firmy, bo są łącznikiem do świata bogatych i zapewniają regionom zatrudnienie i wpływy z podatków.

ADAM GÓRAL

prezes Asseco

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Polecane