Błyszczący gadżet szejka…

DI
opublikowano: 2010-12-13 17:14

Szejk podsyła pomysł tym, którzy nie wiedzą, jak wyróżnić się na ulicy.

Mercedes-Benz SLR McLaren już sam w sobie budzi sensację na ulicy, albo parkingu pod centrum handlowym. Tak jest w Polsce. Podejrzewamy, że w Dubaju może być inaczej, bo konkurencja samochodowa jest z „trochę” wyższej półki niż u nas.

Trudno się wyróżnić w krainie szejków? Najwyraźniej, bo jeden z takich szejków (tak głoszą plotki) postanowił zadbać o mocne wyróżnienie. Gdy błyszczący Mercedes pojawił się przed głównym wejściem do olbrzymiego centrum, wszyscy oniemieli i wyciągali aparaty fotograficzne.

Na forach internetowych poświęconych motoryzacji, luksusowym gadżetom, a nawet na stronach fanów Mercedesa trwa dyskusja, co zrobiono z tym Mercedesem. Jedni twierdzą, że karoseria jest chromowana, inni natomiast są pewni, że została wykonana ze szczerego białego złota. Szukaliśmy potwierdzenia, którejkolwiek hipotezy w wiarygodnym źródle, ale wszędzie pojawiają się tylko domysły.

Właściciel milczy, jak grób. Cel już osiągnął, wyróżnił się.